Audítor manažérskych systémov / manažér kvality

Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€, resp. v zmysle platných interných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a vykonávanie auditov v podnikoch v rámci certifikácie systémov manažérstva podľa medzinárodných noriem ISO 9001, ISO 14001, STN OHSAS 18001 a ďalších predpisov v súlade s rozsahom akreditácie certifikačného orgánu prioritne pre oblasť stavebníctva. Činnosť manažéra kvality certifikačného orgánu.

- možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
- dovolenka 5, resp. 6 týždňov
- pružný pracovný čas

Informácia o prijatí bude zaslaná len úspešnému uchádzačovi najneskôr do 11.00.2018. Žiadosť vr. profesijného životopisu zaslať e-mailom na adresu [email protected], príp. na adresu Technický a skúšobný ústav stavebný, n.o., Certifikačný orgán Certicom, Studená 3, 821 04 Bratislava.
Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie budú zlikvidované ihneď po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, stavebníctvo má prednosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti riadenia a auditovania systémov manažérstva kvality, resp. systému environmentálneho manažérstva a systému bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci min. 5 rokov pre ukončené SŠ vzdelanie a 2 roky pre ukončené VŠ vzdelanie v odbore stavebníctvo, resp. iného technického oboru
- absolvovanie vzdelávania v oblasti manažérstva kvality a externého audítora - držiteľ certifikátu externý audítor má prednosť,
- znalosť noriem radu ISO 9000, resp. ISO 14000, OHSAS 18001, ISO 17021
- osobnostné predpoklady v zmysle požiadaviek normy STN EN ISO 19011: 2003,
- ovládanie AJ, resp. NJ výhodou

Spoločnosť vykonáva technické posudzovanie a posudzovanie nemennosti parametrov stavebných výrobkov v zmysle zákona č. 133/2013 Z.z. o stavebných výrobkov a nariadenia EPaR (EÚ) č. 305/2011, certifikáciu systémov manažérstva, certifikáciu výrobkov, skúšobnícku činnosť, inšpekčnú činnosť, výskumno-vývojovú činnosť, expertíznu a znaleckú činnosť a vykonáva ďalšie odborné technické činnosti (pozri www.tsus.sk).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 591029  Dátum zverejnenia: 25.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€, resp. v zmysle platných interných predpisov