Výkonný riaditeľ spoločnosti

Technické služby mesta Prešov, a. s.

Miesto práce
Bajkalská 33, 080 01 Prešov, okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkonný riaditeľ spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov :
štruktúrovaný životopis vlastnoručne podpísaný
žiadosť o prijatie do zamestnania ( formou motivačného listu )
prehľad doterajšej praxe
overená fotokópia dokladu o nadobudnutom vzdelaní
písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle platného zákona o ochrane osobných údajov
výpis z registra trestov, nie starší ako tri mesiace

Prihlášku do doplňujúceho výberového konania s požadovanými dokladmi doručte poštou na adresu Technické služby mesta Prešov, a.s., Bajkalská 33, 080 01 Prešov, alebo osobne na sekretariát spoločnosti do 12.6.2015 do 15.00 hod.
Obálku označte " Výkonný riaditeľ spoločnosti - výberové konanie, neotvárať."
Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania tých uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky.
O termíne a mieste výberového konania budú vybratí uchádzači vopred písomne informovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

kvalifikačné predpoklady :
vysokoškolské vzdelanie minimálne 2.stupňa ekonomického alebo technického zamerania
minimálne 5 rokov praxe v komunálnej oblasti, alebo manažmentu obchodnej spoločnosti

znalosti :
orientácia v európskej, národnej, regionálnej a miestnej stratégii nakladania s odpadmi
orientácia v právnych predpisoch v oblasti odpadového hospodárstva, lesného hospodárstva, pohrebných a cintorínskych služieb
znalosť organizačnej štruktúry a činnosti spoločnosti na úrovni verejne dostupných informácií
znalosť súvislostí v riadiacich vzťahoch akciovej spoločnosti a inštitucionálneho vlastníka

osobnostné predpoklady a zručnosti :
organizačné a manažérske schopnosti
koncepčné myslenie
schopnosť tvorivej samostatnej práce a vedenia tímu
vytrvalosť s orientáciou na výsledky
znalosť jedného svetového jazyka je nutná
užívateľská úroveň ovládania PC
bezúhonnosť

Nosnou činnosťou spoločnosti je zber, odvoz a zneškodňovanie komunálneho odpadu a s tým spojené zabezpečovanie procesu ich separácie v meste Prešov. Okrem toho obhospodárujeme mestské lesy, spravujeme 8 cintorínov a poskytujeme prepravné služby.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2121524  Dátum zverejnenia: 28.5.2015