Samostatný elektrikár - elektro-údržbar

Technické služby mesta Galanta

Miesto práce
kpt. Nálepku 1494/39, okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovanie elektroúdržby objektov v správe spoločnosti

štandartné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektrikár, paragraf 22 Vyhl.č.508/2009 Z.z.

Vodičský preukaz

C

potrebné platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti paragraf 22 - pre činnosti vykonávané na technickom zariadení elektrickom do 1000 V vrátane bleskozvodu,
prax v elektrotechnike min.5 rokov, odbornosť,, manuálna zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Príspevková organizácia mesta Galanta zabezpečujúca činnosti na úseku správy a údržby majetku mesta, starostlivosti o zeleň, čistoty a poriadku a odpadového hospodárstva.
ID: 2565226  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnené pri osobnom pohovore