Servisný technik

Technická univerzita v Košiciach

Miesto práce
Letná 9, Košice
Termín nástupu
01.02.2019
podľa zákona č.553/2003 o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verej.záujme, minimálne vo výške 500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia, konfigurácia a prevádzka technologických zariadení siete, switche/routre
- inštalácia a konfigurácia sieťových zariadení (karty, sieťové tlačiarne)
- inštalácia, konfigurácia a prevádzka WIFI
- inštalácia, konfigurácia a prevádzka IP telefónie
- správa používateľských staníc
- podpora pre používateľov
- podpora a údržba existujúcich aplikácií
- sledovanie výpadkov systémov
- práca v tíme, ako aj samostatné a proaktívne riešenie zverených úloh

možnosť odborného rastu, zaujímavá práca s orientáciou na zavádzanie a používanie moderných informačných technológií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti unixovských OS (UNIX/Linux – začiatočník)
- znalosti OS Windows (pokročilý)
- práca s MS Office (pokročilý)
- konfigurácia systémových a sieťových služieb (DNS, DHCP, NFS) - výhodou
- znalosť správy počítačových sietí, ich infraštruktúry a protokolov TCP / IP, ISO / OSI vrstvy
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť, tímová práca
- flexibilita

V rámci jej organizačnej zložky - Ústav výpočtovej techniky a Oddelenia prevádzky a integrácie informačných systémov na TUKE zabezpečujeme správu, vývoj a inovácie špecifických softvérových riešení, ktoré zastrešujú nosné služby a ich kooperáciu na univerzite. Našou snahou je zvyšovať kvalitu informácií, dát a procesov. Zlepšujeme efektivitu práce pre vybrané oddelenia na univerzite. Zjednotením jednotlivých sofvérových riešení a platforiem budujeme ľahko dostupné aplikačné prostredie pre zvýšenie komfortu práce a jednoduché vyhľadávanie informácií pre všetkých študentov, pracovníkov i verejnosť. Zhromažďujeme univerzitné údaje, optimalizujeme a štandardizujeme do spoločných dátových modelov pre následné využitie. Pre riadenie úloh a projektov využívame agilný projektový manažment.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2583695  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č.553/2003 o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verej.záujme, minimálne vo výške 500 Eur