Zamestnanec personálnej a mzdovej agendy

TECHNICKÁ INŠPEKCIA

Technická inšpekcia, a. s., Trnavská cesta 56, 821 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
po výberovom konaní ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie
- personálnej (pracovnoprávnej) agendy vrátane odmeňovania a výchovy zamestnancov,
- agendy mzdového účtovníctva, vrátane uplatňovania mzdových predpisov, predpisov sociálneho zabezpečenia, predpisov o zdravotnom, nemocenskom a sociálnom poistení a ďalších súvisiacich predpisov.

- možnosti odborného rastu (odborné kurzy, semináre, školenia),
- príspevok na stravu v zmysle platných predpisov,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- pružná pracovná doba,
- služobný mobilný telefón.

Informácie o výberovom konaní

- štruktúrovaný životopis zasielať na e-mailovú adresu:
[email protected]
- kontaktná osoba JUDr. Pastucha
telefón 02/49208104

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v oblasti personalistiky a miezd minimálne 2 roky

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistiky a miezd

Počet rokov praxe

2

- personálny a mzdový program SOFTIP Perseus EURO - PAM,
- bezúhonnosť (preukazuje sa výpisom z registra trestov),
- profesionálny dôveryhodnosť, zodpovednosť a odborná spôsobilosť,
- samostatnosť, organizačné schopnosti, schopnosť rozhodovať,
- kreativita, komunikatívnosť, flexibilita,
- skúsenosti s personalistikou a mzdami v SOFTIPE

Informácie o organizácii
- akciová spoločnosť,
- hlavné zameranie posudzovanie bezpečnosti technických zariadení,
- akreditovaná pre inšpekčnú činnosť, certifikáciu výrobkov, systémov manažérstva kvality, BOZP
a certifikáciu osôb.

Pokyny pre uchádzačov
Štruktúrovaný životopis zasielajte na e-mailovú adresu. Spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v priloženom životopise je nevyhnuté na vykonanie predzmluvných opatrení, ktoré spočívajú v posúdení Vašich znalostí a skúseností požadovaných na danú pracovnú pozíciu. Vaše osobné údaje budeme spracúvať a uschovávať odo dňa doručenia životopisu až do ukončenia výberového konania.
Technická inšpekcia, a.s., sídlo: Trnavská cesta 56, 821 01 Bratislava, IČO: 36 653 004 je prevádzkovateľom pri spracúvaní Vašich osobných údajov. V prípade, ak si prajete, aby sme aj po dobu 12 mesiacov po ukončení výberového konania naďalej spracúvali Vaše osobné údaje v databáze uchádzačov o zamestnanie, spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú spracúvané na základe Vášho dobrovoľne poskytnutého súhlasu a po uplynutí uvedenej doby budú zlikvidované. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať bez uvedenia dôvodu prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednej osoby za dohľad nad ochranou osobných údajov pri spracúvaní osobných údajov na: [email protected] alebo písomne na adrese prevádzkovateľa.
Pri spracúvaní osobných údajov nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Získané osobné údaje nepodliehajú profilovaniu ani automatizovanému rozhodovaniu. Máte právo podať návrh na začatie konania na Úrad na ochranu osobných údajov SR a ďalšie práva podľa článku 15 až 21 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 853550  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou