Marketing manažér, marketing asistent, organizátor, administratívny pracovník, vedúci kancelárie

TechniCAD s.r.o.

Miesto práce
Eötvösa 2817, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratíva, marketingové a organizačné práce,práca s PC, Web , internetom, online marketing, komunikácia s partnermi, telefonovanie, práca s databázami

Jedná sa o mnohostrannú pozíciu.

Informácie o výberovom konaní

poslať spoločnosti životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

dobré komunikačné a organizačné schopnosti, auto nie je podmienkou

Naša organizácia sa zaoberá medzi inými vývojom a výrobou strojárskych súčiastok a poskytovaním služieb pre veľké medzinárodné spoločnosti ako Volkswagen, Continental a iné. Hľadáme spolupracovníkov do našej firmy na rôznorodé práce okolo marketingu a administratívy. Poskytujeme v našej malej, ale rýchlo rastúcej firmy zaujímavú prácu, dobrí tím, pozitívne pracovné naladenie, odbornú kariéru a dobré platové podmienky. Hľadáme takých budúcich kolegov, ktorí chcú pracovať, dobre komunikujú a vedia pracovať s PC a internetom.
ID: 2622928  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou