Junior produktový manažér

TECHNIA, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Nové Zámky
Termín nástupu
1.7.2017
800 - 1100 EUR/mesiac, plat je závislý od dosiahnutého výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predvádzanie, navrhovanie zariadenia servisných vozidiel
spracovávanie dopytov, aktívne vyhľadávanie klientov
predaj zariadení servisných vozidiel a autopríslušenstva
plánovanie zariadení v špecializovanom PC programe

Práca v stabilnej firme, pôsobiacej v branži 25 rokov,
Príležitosť pre ďalší osobný rozvoj,
Voľnosť, kreatívna práca,
Firemné eventy,
Školenia, školenia v zahraničí

žiadosti a životopisy zasielajte na e-mail: [email protected] alebo listom na adresu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame komunikatívneho pracovníka/čku, ktorý má vzťah k technike, k svetu áut. Vaša práca bude spojená s najmodernejšou technikou v branži. Ak vám nechýba chuť vyniknúť v obore, stať sa skutočným profesionálo, práca je pre vás vhodná.

Spoločnosť TECHNIA s.r.o. vznikla v roku 1992 so sídlom v Nových Zámkoch, ako firma zaoberajúca sa distribúciou elektrického a pneumatického náradia pre priemysel a remeselnícke prevádzky. Od roku 1995 sa venuje zariaďovaniu servisných vozidiel. Spoločnosť sa vo svojej činnosti zameriava na poskytovanie technologického servisu pre priemyselné podniky, firmy a živnostníkov, ktorí vyžadujú kvalitné náradie pre svoj biznis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 277728  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1100 EUR/mesiac, plat je závislý od dosiahnutého výkonu