Obchodný zástupca

TECHNIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.05.2017
900 - 1600 EUR/mesiac, + plat je priamo úmerný a závislý od dosiahnutej produkcie, be

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj náradia a ochranných prostriedkov pre priemysel a remeslá v dohodnutom regióne - stredoslovenký región

Ak máte nadpriemerné obchodné zručnosti, znalosti z oblasti náradia, OOPP a nechýba vám chuť vyniknúť v obore, miesto je pre vás vhodné. Ak ste skutočný profesionál s dobrými výsledkami a minulý rok vám nepriniesol dostatok priestoru na realizáciu, máte možnosť získať prácu vo firme, obsluhujúcej priemysel a remeslá už 25 rokov.

žiadosti a životopisy zasielajte na e-mail: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektro,

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť s predajom náradia alebo OOPP

Počet rokov praxe

2

Očakávame dôraznú osobnosť s ťahom na bránu, ktorá vie, že ak nemá výkon, nezarobí. Predpokladáme prax a dosiahnuté výsledky v predaji náradia a OOPP.

Spoločnosť TECHNIA s.r.o. vznikla v roku 1992 so sídlom v Nových Zámkoch, ako firma zaoberajúca sa distribúciou elektrického a pneumatického náradia pre priemysel a remeselnícke prevádzky. Od roku 1995 sa venuje zariaďovaniu servisných vozidiel. Spoločnosť sa vo svojej činnosti zameriava na poskytovanie technologického servisu pre priemyselné podniky, firmy a živnostníkov, ktorí vyžadujú kvalitné náradie pre svoj biznis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1415770  Dátum zverejnenia: 2.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1600 EUR/mesiac, + plat je priamo úmerný a závislý od dosiahnutej produkcie, be