Administratívny pracovník / fakturantka

TECH SOLUTION s. r. o.

Miesto práce
Biovetská 32, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiacMzda pozostáva z 900eur/mesiac hrubá mzda + 50eur príspevok do 3. piliera.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu kolegyňu/kolegu, ktorý by nám pomáhal robiť administratívnu prácu a ľahké pomocné práce v sklade.

Jedná sa o:
- robenie faktúr v programe Omega (zaškolíme)
- vystavovanie štítkov pre kuriéra
- jednoduché pomocné práce v sklade pri balení balíkov
- pomocné práce v predajni - cenovky
- pomoc pri predaji v predajni + práca s registračnou pokladňou

- firma s dlhodobou tradíciou a príjemným kolektívom
- v rámci adaptačného programu kompletné zaškolenie po obchodnej a technickej stránke pre výkon funkcie
- férová spolupráca
- podpora pri osobnostnom raste a rozvoji
- vianočná firemná odmena (13. plat)
- príspevok do 3. piliera v sume 50eur
- príspevky do sociálneho fondu
- príspevok na stravu v sume 5,50eur/deň
- zamestnanecké zľavy na produkty TECH SOLUTION

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť s dlhodobou 17 ročnou tradíciou sídliaca v Nitre. Zaoberajúca sa predajom ručného náradia, zváračiek, nabíjačiek autobatérií, ochranných pracovných pomôcok, predajom zváracích prídavných materiálov a potrieb pre zváranie.
www.techsolution.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4772407  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac