Manažer řízení výstavby / Technický dozor investora

Tebodin Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Trenčín, Žilina, Okres Žilina, Okres Trenčín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • řízení a koordinace účastníků týmu řízení výstavby zejména technických dozorů, technika BOZP / koordinátora bezpečnosti výstavby a asistentky
  • zodpovídá za řádné proškolení všech účastníků týmu řízení výstavby ohledně bezpečnosti práce,
  • zodpovídá za to, že dodavatelé nominují oprávněné osoby zodpovědné za bezpečnost práce při pracích prováděných dodavatelem
  • zodpovídá za provádění pravidelných kontrol bezpečnosti práce, za okamžité postihy s písemným vyrozuměním i pozastavením prací v případě nedodržování bezpečnosti práce, ale i při nedodržování ochrany životního prostředí a majetku,
  • zodpovídá za zřízení zařízení staveniště se všemi potřebnými povoleními a dokumenty,
  • zodpovídá za předávání pokynů k pracím a za přebírání ukončených prací i s dokladovou komunikací (certifikáty, prohlášení o shodě, as-built dokumentace a zaměření)
  • zodpovídá za průběh výstavby dle projektové dokumentace, dle požadavků a podmínek z vyjádření veřejnoprávních orgánů
  • provádí kontrolu subdodávek a vyhodnocení subdodavatelů
  • zodpovídá za časový průběh výstavby dle harmonogramu

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ technického směru (stavební, strojní)
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 4-5 let
  • znalost povolovacích procesů
  • MS Office, MS Project a AutoCad – výhodou
  • znalost LEED a BREAM - pouze výhodou
  • Anglický jazyk - B2
  • Autorizace ČKAIT výhodou nikoliv podmínkou
  • řidičský průkaz – skupina "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.

Další požadavky:

  • Nástup dohodou
  • Ve Vašem CV uvádějte výši očekávané min. mzdy.

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2928561  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.