Konzultant

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vysokoškolské vzdelanie, niečo odpracované, ale máš pocit, že to nie je ono? Rád pracuješ s ľuďmi, zároveň na projektoch, rád si sám nastavuješ svoj pracovný kalendár? Si komunikatívny, empatický, s reprezentatívnym vystupovaním? Máš potenciál školiť a poskytovať poradenstvo ľuďom aj v situácii, keď stratia prácu?
Potom si to Ty, koho hľadáme do nášho tímu.
Teamconsult je nemecká personálno poradenská spoločnosť pôsobiaca na Slovensku a v Čechách 24 rokov. Sme špecialisti na headhunting – vyhľadávanie ľudí na pozície stredného, vrcholového manažmentu a špecialistov a zároveň lídri v oblasti Outplacementu – poradenstva poskytovaného prepúšťaným zamestnancom firiem. Sme členmi dvoch medzinárodných organizácií.

Náplň práce:
• Vyhľadávanie potenciálnych kandidátov na otvorené pozície v závislosti od nastavenia a požiadaviek klienta v úzko špecializovanej oblasti
• Analýza pracovnej pozície, nastavenie cieľovej skupiny, prehľadávanie trhu využitím rôznych zdrojov
• Vedenie interview s uchádzačmi, príprava podkladov pre klienta, vedenie prezentácii
• Komunikácia s klientom na pravidelnej báze, krízová komunikácia, mediácia strán v prípade konfliktov, nedorozumení alebo v čase stabilizácie uchádzača u klienta
• Vedenie školení určených pre zamestnancov našich klientov
• Všetka administratíva vyplývajúca z vyššie spomenutých aktivít

Ponúkame:
• Prácu v komornom prostredí kancelárie v Starom meste
• Demokratický a nedirektívny štýl riadenia a práce
• Malý, ale veľmi energický kolektív
• Možnosť pracovať samostatne, plánovať si kalendár na základe pracovných ako aj osobných možností
• Príležitosť naučiť sa nové veci, prevziať zodpovednosť za celý projekt od úplného začiatku až po jeho koniec
• Priestor pre niekoho, kto ocení skôr rôznorodosť a šírku náplne práce ako potrebu rásť v hierarchii
• V čase obrovského tlaku a burn-outov ponúkame uvoľnené a priateľské prostredie, kde si vážime každý nami úspešne zavŕšený náročný projekt
• Odvetviu a charakteru práce primerané finančné ohodnotenie

Venovať sa budeme len naozaj pútavým životopisom. Skúste nás prekvapiť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Veselí lovci

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
• Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
• Predchádzajúca prax aspoň 5 rokov
• Silne rozvinuté soft skills – zmysel pre akurátnu komunikáciu ako s kandidátom, tak aj s klientom na profesionálnej úrovni, dobrá schopnosť koncipovať texty, empatia, schopnosť aktívne počúvať, zdravá miera asertivity voči všetkým stranám
• Poteší skúsenosť s prácou s koncovým klientom, alebo vedením interview
• Angličtina potrebná, nemčina je veľkou výhodou
• Dynamická a bezprostredná osobnosť, so zmyslom pre humor a sebairóniu, niekto aktívny, pozitívny, oceňujúci osobný priestor na sebarealizáciu
• Ideálne rodič a športovec

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2928519  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou