Key Account Manager - Technical

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1500 - 2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie cieľov obratu a výsledkov
- starostlivosť o klientov v oblasti východného Slovenska
- porozumieť požiadavkám klientov v oblasti strojných zariadení
- s klientom analyzovať podmienky pre ideálne pohony a zachytiť ich vo forme nákresu
- vypracovanie optimálnych riešení pohonov s technickým oddelením
- akvizícia nových klientov, príprava ponúk a ich sledovanie
- obchodné jednania s klientmi (v rámci kompetencií a povolených zliav)
- 1 x týždenne plánovanie činností spolu z vedením spoločnosti
- dbať na dobrý vzťahový manažment
- efektívnosť v zmysle plánovania návštev a obchodných stretnutí
- pracovať a vypĺňat interný CRM Systém, ktorý je veľkou oporou firmy
- sledovať požiadavky trhu a informácie posúvať na vývojové stredisko produktov
- individuálne úlohy, napr. Ponúkať určitý druh riadiacich systémov
- spolupráca s klientmi po obchodno - technickej stránke

- firmený automobil
- možnosť pracovať formou home office
- flexibilita a moznost individuálne si vyskladat pracovný plán
- zázemie silnej zahraničnej spoločnosti z nemecky hovoriaceho prostredia
- zaškolenie v zahraničí (zoznámenie sa so všetkými oddeleniami ) napr. Montáž spojok

Ak ste sa našli v popise osobnostných predpokladov, alebo Vás zaujala náplň práce a ste obchodník s technickým chápaním, zašlite nám Váš životopis v cudzom jazyku na uvedenú mailovú adresu.
Kvôli veľkému záujmu budeme kontaktovať kandidátov, spĺňajúcich požiadavky klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je rastúca zahraničná spoločnosť, poskytujúca technické riešenia šité na mieru pre svojich klientov. Títo sú z oblasti strojárstva, ale aj ostatných typov výrob (potravinarstvo, automotive) všade tam, kde je zapotreby "pohyb" strojov v rámci výrobného procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť a spoľahlivosť kvôli veľkej miere samostatnosti pri práci
- otvorená osobnosť, ktorá sa vie presadiť, vzhľadom na potrebu robiť obchod a starať sa o klientov
- chápanie technických súvislostí, najmä v strojárstve a oblasti pohyblivých častí
- schopnosť systematicky pracovať a samostatne si tvoriť plány
- presnosť, schopnosť presadiť sa
- korektné obchodné postupy, prirodzená komunikatívnosť
- zmysel pre zodpovednosť
- pomáhať klientom s prijímaním rozhodnutí
- stanovovanie priorít a vlastná zodpovednosť za organizáciu vlastných činností
- chuť učiť sa vždy nové veci, technológie
- dobré znalosti fyzikálnych veličín a ich súvislostí
- zaujímať sa o technologické novinky a vidieť ich ako nové príležitosti

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Moreover, Teamconsult is a shareholder of Glasford International®, a global leading executive search firm that operates in the regions of Americas, EMEA and Asia Pacific. Through the collaboration with our international partners, we are able to offer you a high-quality HR consultancy service in all economically important parts of the world. - http://www.glasford.com/

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Teamconsult SR s.r.o.
Hviezdoslavovo nám. 13
811 01 Bratislava
ID: 2344157   Dátum zverejnenia: 28.9.2016