Recepčná - Team Up

Team Up s. r. o.

Miesto práce
Zlaté Piesky - Shopping palace, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Hrubá mzda + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za celkový chod recepcie, uvítanie zákazníkov a ich koordinácia, evidencia hostí v rezervačnom systéme, poskytovanie informácií o produkte, asistencia pri riešení vzniknutých problémov a sťažností, telefonická a emailová komunikácia, príležitostná pomoc za barom.
Od uchádzačov očakávame chuť pracovať, snahu a odhodlanie pracovať v mladom kolektíve plnom perspektívnych ľudí.

Odmeňovací systém, zľava na produkt, práca v zaujímavom prostredí, podieľanie sa na vývoji zaujímavého konceptu.

Výberové konanie prebehne v dvoch kolách, na túto pozíciu sú voľné dve pracovné miesta, predbežný nástup je 1.3. 2017. Životopisy s fotografiou budú uprednostnené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Administratíva, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Prax minimálne 2 roky na recepcii
Príjemné vystupovanie a vzhľad, komunikácia aj v anglickom jazyku
Pro-zákaznícky prístup
Komunikácia so zákazníkmi vždy s úsmevom
Skúsenosti s cateringom sú veľkou výhodou
Byť pozitívny , optimistický , priateľský

Multifunkčné centrum, ktoré sa orientuje na teambuildingy, firemné večierky, konferencie. Zastrešujeme aj zábavu pre širokú verejnosť, detské oslavy, rodinné zábavy.
Súčasťou centra je indoorový zábavný park v štýle Pevnosti Boyard, časť Galaxia s biliardom a virtuálnou escape room.

Centrum ma rozlohu 1800 m² ideálny pre firmy, rodiny aj jednotlivcov. Má skvelú polohu s jednoduchou dostupnosťou a vlastným parkoviskom.

Úlohy v hernej časti dokonale preveria fyzickú silu, psychickú odolnosť, logické myslenie, komunikačné a strategické zručnosti a tímového ducha hráčov.

TeamUp okrem hernej časti ponúka aj konferenčnú a spoločenskú časť a to veľká sála s barom a terasou a malá sála s barom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2884163  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hrubá mzda + variabilná zložka