Účtovník

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Vaňovská 1189, 038 53 Martin - Turany

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za účtovanie, audit a kontrolu správneho zaznamenávania na účty hlavnej knihy
- Párovanie objednávok s došlými faktúrami
- Priama účasť na mesačných, kvartálnych a ročných uzávierkach
- Kooperácia na finančných reportoch / správach voči štátnym orgánom, audítorom
- Zodpovednosť za štatistiku
- Kontrola účtovania v súlade s firemnými procesmi, postupmi a v prípade nezrovnalostí zabezpečenie nápravných opatrení
- Účtovanie služobných ciest, bankových výpisov
- Kontrola pohľadávok po splatnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania / absolvent vysokej školy so zameraním na účtovníctvo / finančníctvo
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti s podvojným účtovníctvom v medzinárodnej výrobnej spoločnosti
- Skúsenosti s ERP systémom (MOVEX výhodou)
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni, komunikácia v anglickom jazyku nutnosťou
- Veľmi dobrý prehľad v legislatívnych normách a ich úpravách
- Veľmi dobré analytické schopnosti
- Pedantnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

TEAM INDUSTRIES is the long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as the supplier of systems and components. We focus on offering products and services to customers who are best-in class in their respective market niches and looking for long term partnerships with their suppliers.
TEAM INDUSTRIES offers capacity and highly skilled people in number of technologies under one roof supported directly from development and teams of technical professionals. We are operating the following key technologies:
- CNC laser cutting and CNC punching
- CNC bending and curving
- welding (manual, robot, spot, laser 3D)
- CNC milling and turning
- cleaning technology for hydraulic and fuel tanks
- painting (powder and wet, automatic line as well as manual painting cabs producing top surface quality)
- testing and measuring
TEAM INDUSTRIES is focused on products and solutions for the following industries:
- railway
- generators
- construction machines and building equipment
- medical machines and equipment
- electrical equipment
- agriculture machines
TEAM INDUSTRIES is closely cooperating with number of customers e.g. Bombardier Transportation, Alstom Transport, Atlas Copco Airpower and Atlas Copco Portable Energy, Volvo CE, Caterpillar, MATEC, Agie Charmillers, Coherent Laser System, Siemens AG, Phillips Medical Systems, Assembleon.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vaňovská 1189
038 53 Turany
ID: 2592436   Dátum zverejnenia: 19.9.2016