Brúsič

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2, 082 71 Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
zamestnanec od 3,85€/h + 0,5987 €/h sťažený príplatok + variabilná zložka do výšky 2€/hod. na základe produktivity, SZČO od 5 €/hod + variabilná zložka do výšky 2€/hod. na základe produktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava pracoviska, príprava na prácu
* čítanie výkresovej a technickej dokumentácie
* manipulácia s materiálom
* práca s ručným náradím
* brúsenie
* ustavovanie
* vizuálna kontrola procesu
* kontrola a meranie správnosti dielcov
* dokončovacie práce
* evidencia práce (výkaz práce), reportovnie operácií, zodpovednosť za evidenciu kvalitatívnych parametrov procesu
* nahlasovanie chýbajúcich materiálov, nástrojov na potrebné pracovné úkony, problémov so strojmi / nástrojmi nadriadenému
* odreporotvanie vykonanej operácie po jej dokončení (kusy dobré/zlé)
* vypisuje údaje na MO (meno, dátum a počet dobrých kusov)
* označuje materiál/produkty na pracovisku a produkty z neho odchádzajúce
* upratovanie pracoviska
* konzultácia práce s nadriadeným
* údržba strojov / náradia, evidencia denníka údržby stroja
* zaškoľuje nových zamestnancov

* bonusy na základe produktivity do výšky 2EUR/hodina Brutto
* príplatky nad rámec Zákonníka Práce
* Doplnkové Dôchodkové poistenie platené zamestnávateľom
* príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarské

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť, pochopenie pre kvalitu
  • dobrý zdravotný stav
  • manuálna zručnosť
  • schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Kormošová
Tel.: +421918423991
E-mail: poslať životopis
ID: 2173812  Dátum zverejnenia: 5.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zamestnanec od 3,85€/h + 0,5987 €/h sťažený príplatok + variabilná zložka do výšky 2€/hod. na základe produktivity, SZČO od 5 €/hod + variabilná zložka do výšky 2€/hod. na základe produktivity