Inšpektor kvality

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2, 082 71 Lipany
750 - 1 100 EUR/mesiacV závislosti od pracovných skúsenosti a kvalifikácie od 750 eur/mes + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva kontroly kvality výroby a výrobkov formou – merania, vizuálnej kontroly, procesných a výrobkových auditov, vstupnej a výstupnej kontroly
  • Identifikuje chyby na výrobkoch a hlási ich svojmu nadriadenému
  • Dáva podnet na zastavenie procesu výroby v prípade zistenia výskytu chybných výrobkov s cieľom predísť ďalším stratám z dôvodu nedodržania požadovanej kvality
  • Podieľa sa na rozhodnutí o závažnosti odhalených chýb a o možnosti opravy chybných výrobkov
  • Vedie a udržiava záznamy o chybných výrobkoch a procesných nezhodách
  • Spracováva meracie protokoly
  • Podieľa sa na zaškoľovaní pracovníkov v otázkach dodržiavania kvality výroby

jazykové kurzy
variabilná zložka mzdy
možnosť kariérneho a platového rastu vzhľadom na zvyšovanie kvalifikácie a certifikácie z oblasti kvality
multisport program

Informácie o výberovom konaní

Možnosť odborného zaučenia priamo v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické – strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti z inšpekcie kvality v strojárskej výrobe
  • Skúšky orientované na zváranie VT2 - vyhodou
  • Iné skúšky orientované na zváranie MT2, PT2 - výhodou
  • Znalosť technických noriem, čítanie výkresov
  • Práca s PC – Windows, Office, Word, Outlook – pokročilý
  • Anglický, resp. nemecký jazyk - výhodou
  • Certifikát interného auditora podľa ISO 9001:2008 – výhodou
  • Dynamická technicky orienovaná osobnosť
  • Orientácia na detaily, uvedomenie si kvality a potrieb zákazníka

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Kormošová
Tel.: +421918423991
E-mail: poslať životopis
ID: 1630937  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 100 EUR/mesiacV závislosti od pracovných skúsenosti a kvalifikácie od 750 eur/mes + variabilná zložka