Zástupca vedúceho obchodu Tchibo (Bratislava)

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou (fix a mesačné prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo robí náš Zástupca vedúceho predajne?
- vedenie obchodného tímu v čase neprítomnosti vedúcej
- objednávky a komunikácia s dodávateľmi
- administratívne riadenie obchodu (vedenie predajnej štatistiky,
inventúr a inventúrnych kontrol, kontroly
stavu zásob tovaru a personálnych správ)
- príprava úseku na podávanie kávy (mletie a varenie kávy)
- predaj spotrebného tovaru, komunikácia so zákazníkom
- práca s pokladňou
- starostlivosť o priestor obchodu a skladu
- podpora pri doplňaní tovaru do regálov, príprava predajného pultu/
priestorov

Príležitosť dávame aj kandidátom s kratšími pracovnými skúsenosťami, ktorí majú chuť na sebe pracovať a rásť v spoločnosti. Ponúkame možnosť začať pracovať na pozícii Shop Assistant/ Predajca a vypracovať sa na pozíciu Zástupcu vedúceho.

Čo Vám ponúkame?
- zaškolenie na danú pozíciu na školiacej prevádzke v Banskej Bystrici
- zaujímavá a dynamická práca
- príjemný mladý pracovný kolektív
- práca v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- širokú škálu benefitov

Prosíme, aby ste posielali životopis na uvedenú kontaktnú adresu. V motivačnom liste uveďte dôvody prečo ste sa rozhodli reagovať na uvedenú pracovnú pozíciu. Na pohovor pozveme len uchádzačov skutočne motivovaných pre prácu v obchode Tchibo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadujeme:
- SŠ vzdelanie a prax v oblasti predaja a gastronómie výhodou
- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
- ochota a vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
- zdravotný preukaz, hygienické minimum (je výhodou)

Spoločnosť TCHIBO má vedúce postavenie na trhu s praženou, instantnou kávou, je nie len významným distribútorom kávy Tchibo, Eduscho, ale aj spotrebného tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prievozská 4
821 09 Bratislava
ID: 2787458   Dátum zverejnenia: 31.10.2016