Predajca Tchibo Bratislava - plný a polovičný úväzok

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Aupark BA, Avion BA, Centrál BA, Eurovea BA, Polus BA, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo robí náš predajca na predajni?
- zodpovedá za vedenie predajných rozhovorov so zákazníkmi
- pohybuje sa prevažne na predajnej ploche, aktívne oslovuje našich zákazníkov a pomáha im pri výbere produktov
- obsluhuje kávový bar vrátane prípravy kávy, servírovania zákuskov a predáva doplnkový tovar
- podieľa sa na práci v zázemí predajne (príjem a vybaľovanie tovaru, upratovanie,...)
- pracuje podľa rozpisu zmien, ktorý vie vždy vopred na celý mesiac, zmeny sú kombinované z 12, 8 a 6 hodín
- spolupracuje s kolegami

Čo vám ponúkame?
- plný úväzok
- prácu na zmeny
- odmeňovanie závislé na výkone
- vzdelávanie a rozvoj po profesnej aj osobnej stránke
- zázemie silnej a prestížnej spoločnosti
- možný kariérny rast

V prípade záujmu svoje životopisy posielajte na nižšie uvedené kontaktné údaje. Prosím uveďte do životopisu, či máte záujem o plný alebo skrátený úväzok.

Vzhľadom k veľkému počtu kandidátov prosíme o pochopenie, že budú kontaktovaní iba tí, ktorí budú vyhovovať vypísanej pozícii.

Ďakujeme za porozmenie.

Personálne oddelenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky smer výhodou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

Čo je výhodou?
- SŠ vzdelanie potravinársky smer výhodou
- prax (aspoň 1 rok) v oblasti predaja a gastronómie
- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
- ochota, vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
- zdravotný preukaz, hygienické minimum (je výhodou)
- skúsenosti s prácou "na nohách"

Spoločnosť TCHIBO má vedúce postavenie na trhu s praženou, instantnou kávou, je nie len významným distribútorom kávy Tchibo, Eduscho, ale aj spotrebného tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prievozská 4
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriána Hudecová
E-mail: poslať životopis
ID: 2746810   Dátum zverejnenia: 3.1.2017