Predajca Tchibo Bratislava - plný a polovičný úväzok

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Aupark BA, Polus BA, Centrál BA, Eurovea BA, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo robí náš predajca na predajni?
  • zodpovedá za vedenie predajných rozhovorov so zákazníkmi
  • pohybuje sa prevažne na predajnej ploche, aktívne oslovuje našich zákazníkov a pomáha im pri výbere produktov
  • obsluhuje kávový bar vrátane prípravy kávy, servírovania zákuskov a predáva doplnkový tovar
  • podieľa sa na práci v zázemí predajne (príjem a vybaľovanie tovaru, upratovanie,...)
  • pracuje podľa rozpisu zmien, ktorý vie vždy vopred na celý mesiac, zmeny sú kombinované z 12, 8 a 6 hodín
  • spolupracuje s kolegami

Čo vám ponúkame?
  • plný úväzok
  • prácu na zmeny
  • odmeňovanie závislé na výkone
  • vzdelávanie a rozvoj po profesnej aj osobnej stránke
  • zázemie silnej a prestížnej spoločnosti
  • možný kariérny rast

V prípade záujmu svoje životopisy posielajte na nižšie uvedené kontaktné údaje. Prosím uveďte do životopisu, či máte záujem o plný alebo skrátený úväzok.

Vzhľadom k veľkému počtu kandidátov prosíme o pochopenie, že budú kontaktovaní iba tí, ktorí budú vyhovovať vypísanej pozícii.

Ďakujeme za porozmenie.

Personálne oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky smer výhodou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Čo je výhodou?
  • SŠ vzdelanie potravinársky smer výhodou
  • prax (aspoň 1 rok) v oblasti predaja a gastronómie
  • príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
  • ochota, vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
  • zdravotný preukaz, hygienické minimum (je výhodou)
  • skúsenosti s prácou "na nohách"

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Kepencayová
E-mail: poslať životopis
ID: 2695900  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou