Quality Specialist

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
ABB, Prievozská 4, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zariadenie a zaistenie bezpečenosti a kvality potravinoých produktov predávaných na trhu v Českej a Slovenskej republike.
  • zabezpečenie surovín a riadenie ich distribúcie na jednotlivé obchody
  • zaistenie kvality v obalsti hygieny a bezpečnosti potravín
  • zaistenie testov kvality celého sortimentu so štvrťročnou periodicitou
  • zaistenie plynulého chodu reklamačného procesu a komunikácia s obchodmi
  • komunikácia s koncovým zákazníkom
  • komunikácia s centrálou v Hamburgu
  • zaistenie informácii o produktoch
  • riadenie metrologického systému pre CZ/SK
  • interné audity pre CZ/SK obchody
  • tvorba a príprava podkladov- návody a príručky pre obchody- oblasť potravín
  • správa cvičného kávového baru

Ponúkame zaujímavú prácu v silnej medzinárodnej spoločnosti.
Možnosti ďalšieho rozvoja.
Zamestnanecké benefity ako darčekové poukážky, zľavy na nákup tovaru v našich obchodoch, kávové poukážky a iné.

Prosíme záujemcov, aby posielali svoje životopisy na uvedené kontaktné údaje spolu s motivačným listom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov,
Ďakujeme za pochopenie,
S pozdravom,
Personálne oddelenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • VŠ alebo SŠ vzdelanie
  • prax na oddelení kvality v potravinárstve
  • ochota učiť sa
  • samostatnosť a samostatné rozhodovanie
  • analytické myslenie
  • schopnosť koordinovať komplexné projekty
  • schopnosť systematicky pracovať
  • komunikatívnosť
  • znalosť GMP, GHP, HACCP, znalosť potravinárskej legislatívy
  • skúsenosť so zákazníckym servisom je výhodou
  • veľmi dobrá úroveň hovoriaceho a písaného prejavu
  • dobré prezentačné schopnosti
  • znalosť AJ alebo NJ podmienkou
  • aktívny šofér

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Kepencayová
E-mail: poslať životopis
ID: 1847865  Dátum zverejnenia: 27.8.2014