Vedúci/ Vedúca obchodu Tchibo

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Zvolen
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novú predajňu v Banskej Bystrici obsadzujeme pozíciu: Shop manager/ Vedúci predajne
Náplň práce:
  • vedenie obchodného tímu
  • motivovanie a rozvíjanie odborných schopností, zručností obch.tímu
  • vedenie predajnej štatistiky, inventúr, inventúrnych kontrol,
  • zostavovanie plánu pracovných zmien v závislosti od potrieb (v
súlade so Zákonníkom Práce)
  • kontrola stavu zásob tovaru
  • doplňanie tovaru do regálov, príprava predajného pultu/
priestorov
  • príprava úseku na podávanie kávy (mletie a varenie kávy)
  • predaj spotrebného tovaru, komunikácia so zákazníkom
  • práca s pokladňou
  • starostlivosť o priestor obchodu a skladu
  • administratívne riadenie obchodu
  • školenie a doškľovanie tímu predajne Tchibo ohľadom sortimentu,
podpory predaja,
  • prezentácie
  • predajné techniky

  • zaškolenie na danú pozíciu
  • zaujímavá a dynamická práca
  • príjemný mladý pracovný kolektív
  • práca v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
  • minimálne SŠ vzdelanie (maturita)
  • prax (2 roky a viac) v oblasti predaja a gastronómie, vedenia ľudí
podmienkou!
  • potravinársky smer výhodou
  • príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
  • ochota a vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
  • zdravotný preukaz, hygienické minimum (je výhodou)

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Kepencayová
E-mail: poslať životopis
ID: 1721051  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou