Účtovník

TCAA, k.s.

Miesto práce
Námestie Martina Benku 26, 811 07 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie podvojného účtovníctva a mzdovej agendy
• Vypracovávanie výkazov DPH, KV, SV
• Vypracovanie výkazov voči poisťovniam
• Vypracovávanie štatistických výkazov pre našich klientov
• Vypracovanie účtovnej závierky
• Práca za podpory tímu audítorov a daňových poradcov
• Znalosť jednoduchého účtovníctva vítaná

Žiadame o zasielanie profesijného životopisu v slovenskom jazyku doplneného fotografiou e-mailom na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Vybraných uchádzačov o pozíciu, ktorí budú spĺňať naše požiadavky, budeme kontaktovať.

K životopisu žiadame priložiť aj nasledovný súhlas:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v spoločnosti TCAA k. s., Námestie Martina Benku č. 26, 811 07 Bratislava 1 za účelom sprostredkovania zamestnania. Súhlas dávam na dobu určitú na obdobie 6 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, prípadne rekvalifikácia s dostatočnou praxou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Spoľahlivosť
• Aktívna znalosť účtovných a daňových zákonov
• Ochota neustáleho vzdelávania sa
• Komunikatívnosť
• Flexibilita
• Skúsenosti s programami KROS: OMEGA, OLYMP, ALFA plus - výhodou
• Vodičský preukaz - výhodou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Účtovníctvo, daňové poradenstvo, audit, finančné poradenstvo

Spoločnosť TCAA k.s. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov a zaraďuje sa tak medzi jednu z najstabilnejších a najstarších slovenských poradenských spoločností. Špecializuje sa na poskytovanie auditu, daňového poradenstva, účtovníctva a finančného poradenstva. Spoločnosť je členom Slovenskej komory daňových poradcov, Slovenskej komory audítorov a Slovenskej komory certifikovaných účtovníkov. TCAA k.s. poskytuje veľmi dobré pracovné podmienky, príjemné pracovné prostredie a sympatický kolektív spolupracovníkov. Platové podmienky zodpovedajú náročnej profesii účtovník, ponúkame podielové odmeňovanie podľa dosiahnutých pracovných výsledkov. Team spolupracovníkov je neustále vzdelávaný prostredníctvom odborných školení.

Viac informácií o spoločnosti www.tcaa.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2279150  Dátum zverejnenia: 26.4.2016