Frézar, kontrola kvality

TC CONTACT, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 29, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
07.08.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obrábač kovov na 3osej fréze,
preferuje sa uchádzač s ochotou (schopnosťou) spolupracovať s vedúcim riadenia akosti hlavne pri jednoduchých kontrolných operáciách (meranie a kontrola rozmerov poľa výkresovej dokumentácie).
Základná zásada spoločnosti: Dôležitejšie ako aktuálne vedomosti je ochota na sebe pracovať a zdokonaľovať sa v rámci aktivít firmy

Firma TCCONTACT ako súkromná, úspešná spoločnosť ponúka prácu s aktivitami v oblasti výroby a montáže výrobkov s vysokou pridanou hodnotou, s obchodnými aktivitami v západnej Európe (hlavne Nemecko)

Základná tarifná MZDA-dohoda k spokojnosti zamestnanca i zamestnávateľa počas skúšobnej lehoty (max. 3 mesiace) po skúšobnej lehote osobitnými príplatkami (osobné hodnotenie priamo ovplyvniteľné pracovníkom) v závislosti od výkonu, zvláštny príplatok (až do výšky 300€/mesiac)za poradie vo výkone, ako aj koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti.
Osobitne (príplatkom) bude hodnotená práca –výpomoc pri jednoduchých kontrolných operáciách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo-obrábač kovov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

zákazková výroba, montáž a dodávky presných strojárenských dielcov, podskupín, jednoúčelových strojov a celkov určených pre komplexné technologické systémy v strojárskom a elektrotechnickom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3153417  Dátum zverejnenia: 7.8.2017