Strojník - dispečer

TBG Slovensko, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
16.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojných súčastí betonárne a kolesového nakladača v súlade s manuálmi obsluhy technologického zariadenia a stroja, odbery vzoriek výrobkov a vyhotovenie skúšobnej vzorky.
Denná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi materiálov a služieb.
Zodpovednosť za technologickú disciplínu a kvalitu výroby, kontrola dodržiavania kontrolného a skúšobného plánu betonárne, noriem spotreby výrobného materiálu a zodpovednosť za stav zásob materiálu.
Zodpovednosť za prevzatie dodaného tovaru, kontrolu prevzatia tovaru zákazníkom na dodacích listoch, včasné a bezchybné odovzdanie podkladov k účtovným závierkam.
Vykonávanie pravidelnej mesačnej fyzickej inventúry zásob.
Zodpovednosť za predaj betónových zmesí a ostatného materiálu a za hotovostné platby, registračnú pokladňu.

DDS

Informácie o výberovom konaní

- motivačný list
- životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, stavebné alebo elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Strojnícky preukaz na kolesové nakladače - nie je podmienkou
Flexibilita
Cieľavedomosť
Asertivita
Komunikačné schopnosti
Príjemné vystupovanie voči klientom

Výroba a predaj betónových zmesí a poskytovanie súvisiacich služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2239951  Dátum zverejnenia: 20.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou