Upratovačka

TBB, a. s.

Miesto práce
Partizánska cesta 59, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
3,19 €/hod. + odmena za splnenie fondu pracovného času (dochádzkový bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručné a strojové umývanie a čistenie podláh, nábytku, sklenených plôch. Upratovanie výrobných a kancelárskych priestorov.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- moderné pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- popoludňajší príplatok nad rámec Zákonníka práce
- stravný kupón pri 12 hodinovej zmene naviac
- nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- ambulantná kúpeľná liečba,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- návšteva kultúrnych podujatí,
- využívanie športových zariadení

Vaše žiadosti spolu s priloženým životopisom posielajte na uvedenú poštovú alebo e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Kompletný tlačový servis.
Moderný tlačiarenský podnik so zabehnutou výrobou a vysokým podielom exportu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3034896  Dátum zverejnenia: 9.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,19 €/hod. + odmena za splnenie fondu pracovného času (dochádzkový bonus)