Študent v advokátskej kancelárii

TaylorWessing e|n|w|c advokáti s.r.o.

Miesto práce
Panenská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
4,- EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava rôznych dokumentov, podaní a rešerší
- preklad dokumentov z AJ/NJ do SJ a naopak
- komunikácia so súdmi a štátnymi inštitúciami
- práca podľa jednotlivých pokynov právnikov a advokátov
- ťažisko práce pre inovatívne priemyselné odvetvia budúcnosti, vrátane start-upov
- začlenenie do špecializovaných tímov podľa schopností a preferencií kandidáta

Podrobnejší popis náplne práce Vám radi poskytneme na osobnom pohovore v našej kancelárii

- dynamický kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- preplatenie električenky
- ročné odmeny nad rámec platových podmienok
- každoročné zvyšovanie platu
- účasť na rozličných teambuildingových aktivitách (v SR aj v zahraničí)
- možnosť zúčastňovať sa jazykových a odborných kurzov (čiastočná úhrada nákladov)
- systematický osobný odborný rast pod vedením vedúceho advokáta tímu („coaching“)

Životopisy nám prosím zašlite mailom v slovenskom a v jednom cudzom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

- nemecký jazyk je výhodou
- zodpovednosť
- samostatnosť
- analytické myslenie
- predstavivosť

TaylorWessing je poprednou medzinárodnou advokátskou kanceláriou, ktorú britský právnický časopis The Lawyer v júli 2013 vyhlásil za Advokátsku kanceláriu roka (Law Firm of the Year). TaylorWessing disponuje viac ako 1.200 právnikmi pôsobiacimi v kanceláriách v Európe, na Strednom Východe a v Ázii. Podľa údajov súťaže Právnická firma roka patrí jej bratislavská pobočka TaylorWessing e/n/w/c advokáti medzi najväčšie advokátske kancelárie na Slovensku. The Slovak Spectator ju v roku 2015 vyhlásil za najväčšiu medzinárodnú kanceláriu na Slovensku podľa počtu spolupracujúcich advokátov. Kancelária získala hlavnú cenu Via Bona Slovakia 2015 za zodpovedné podnikanie.
Viac o nás sa dozviete aj na našej stránke www.taylorwessing.com a https://jobangels.co/TaylorWessing

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TaylorWessing e/n/w/c advokáti s. r. o.
Panenská 6
81103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bakk. Lenka Husárová
Tel.: 0252632804
E-mail: poslať životopis
ID: 2974745   Dátum zverejnenia: 9.8.2017