Reagujte bez životopisu

Predajca áut v Autobazáre

OPTIM AUTO s. r. o.

Miesto práce
Molecova, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac+ Odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj vozidiel
- administratívna práca v súvislosti s predajom vozidiel
- komunikácia so zákazníkmi
- práca s vozovým parkom – skúšobné jazdy a manažment predaja
- administratíva spojená s poistením a financovaním vozidiel
- manažment inzercie vozidiel
- práca s počítačom(internet, microsoft office)
- iné organizačné práce podľa potreby
- telefonická a emailová komunikácia
- spolupráca v manažmente servisu, opráv vozidiel a ich prípravy na predaj
- personálny manažment a práca v teame
- pracovný čas 9:00 do 18:00

- stravenky a sickday
- rodinná atmosféra menšej firmy a mladý kolektív
- príjemné, nestresové prostredie a komunikácia
- kombinácia kancelárskej práce a práce v exteriéri
- dlhodobá spolupráca v rastúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

- Nástup možný ihneď .
- Ak Vás zaujala naša pracovná pozícia prosím kontaktujte nás prostredníctvom emailu, detailné informácie o pozícii obdržíte po telefóne alebo cez email
- Nasledovný krok je zaslanie Vášho životopisu
- Ak Vás vyberieme na základe životopisu a spoločného telefonátu, postúpime spoločne do ďalšieho kola a dohodneme si termín osobného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodný duch
- skúsenosti vo sfére vozidiel podmienkou
- samostatnosť a pracovitosť
- schopnosť organizácie práce a času
- precíznosť a zodpovednosť za odvedenú prácu
- loyalita a ochota podielať sa aktívne na dobrom fungovaní spoločnosti
- schopnost kominukácie
- vôla spolupracovať dlhodobo

Sme stredne veľký autobazár sídliaci v Bratislave v Karlovej Vsi. Náš team sa skladá z 8 členov s vozovým parkom okolo 100 vozidiel. Náš príbeh sa začal v roku 2005, keď sme sa ako dvaja kamaráti akurát končiaci stredné školy, rozhodli zmeniť naše hobby na naše živobytie. Naša práca nás baví a preto veríme, že našim zákazníkom ponúkame kvalitné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2612163  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac