Profesionálny vodič VB Taxi

VB Group Slovakia a.s.

Miesto práce
Páričkova 5, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
trvalý pracovný pomer 600 € - 700 €/ mesiac, živnosť - 1000 až 1500 € / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič osobného firemného automobilu. Prostredníctvom komunikačného systému dostáva vodič objednávky na odvoz jednotlivcov alebo skupín a následne za ne prijíma úhrady. Ohodnotenie je fixné, nevzťahuje sa na počet objednávok, ktoré vodič počas mesiaca vybaví. Výkon činnosti je dvojsmenný - nočná a denná smena, obe po 10 alebo 12 hodín.
Fotografia vozidla: www.taxiservis.sk/assets/vbtaxi-1.jpg

- mimoriadne atraktívna a úplne odlišná práca v odbore dopravy,
- práca na úplne nových, nefajčiarskych vozidlách Kia cee'd,
- vykonávanie činnosti na živnosť s možnosťou príjmu až do výšky 1500 € mesačne
- práca s klientmi našej taxislužby, ktorí ocenia Vaše odborné a morálne kvality, preto vyberieme tých najlepších z Vás
- hradíme všetky prevádzkové náklady
- možnosť kariérneho rastu
- kompletné zaškolovanie a pravidelné doškolovanie
- benefitný program
- priateľský kolektív a silná podpora

Netreba sa báť práce, ktorú ste nikdy nerobili – máme na mysli neznalosť ulíc v lokalite, kde budete pôsobiť. Vo všetkom Vám bude plne nápomocný riadiaci systém, ktorý bude súčasťou Vašej práce a je treba sa len naučiť ovládať ho pomocou jednoduchých ovládacích prvkov na smartphone.

Za týmto účelom, ale aj v ostatných požiadavkách vyplývajúcich zo zákona a aj potrieb spoločnosti, bude každý zamestnanec riadne vyškolený.

Ponúkame slušné ohodnotenie, prácu v príjemnom prostredí, s kvalitným technickým a softvérovým vybavením. V rámci lojalitného programu máme pripravené aj určité benefity pre bezproblémový prístup zamestnanca ku svojim zvereným úlohám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

- minimálny vek 21 rokov
- minimálna prax s vodičským preukazom 3 roky
- čistý register trestov
- výnimočne dobré orientačné schopnosti
- schopnosť pracovať so smartfónom
- spoľahlivosť, korektnosť a dochvíľnosť
- slušné a príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- čistota a upravený vzhľad
- ochota pomáhať zákazníkovi
- prispôsobenie sa výkonu činnosti (služba sa poskytuje 24/7, vrátane sviatkov)
- znalosť cudzích jazykov nie je podmienkou, ale je vítaná
- pred nástupom splnenie všetkých odborných kritérií nutných pre prácu vodiča taxislužby (vrátane odborných skúšok, na ktoré Vás spoločnosť kompletne pripraví).

VB Taxi - výhodne a bezpečne.
Od roku 2014 sme na slovenskom trhu inovátori v oblasti individuálnej prepravy osôb. Rastieme a zvyšujeme kvalitu poskytovaných služieb.

Maximálna korektnosť, transparentnosť a orientácia na spokojnosť zákazníkov a vodičov je pre nás prvoradá.
Pridaj sa k tímu najobľúbenejších vodičov v Bratislave!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2619438  Dátum zverejnenia: 22.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: trvalý pracovný pomer 600 € - 700 €/ mesiac, živnosť - 1000 až 1500 € / mesiac