Vedúci obalového hospodárstva

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Potravinárska 6, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacvariabilná zložka do výšky 12% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizuje a riadi činnosti strediska počas zmeny, zabezpečuje evidenciu obalov na vstupe a výstupe, organizuje a riadi prácu zamestnancov strediska, vedie evidenciu dochádzky zamestnancov, práca s PC

Všetky zodpovednosti a obsiahlejší popis pracovnej činnosti bude prezentovaný na osobnom pracovnom pohovore.

- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

Práca u najväčšieho zamestnávateľa v regióne s dlhoročnou tradíciou, popri dobrých platových podmienkach ponúkame stabilnú prácu na trvalý pracovný pomer, mzdové zvýhodnenia nad rámec zákona, príspevky na regeneráciu pracovnej sily, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

Ďakujeme za každú reakciu na uvedené pracovnú ponuku, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkona danej práce. Motivačný list so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zamerané na potravinárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť,
- diskrétnosť
- odolnosť voči stresu
- precíznosť
- organizačné schopnosti

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Alexandra Kováčová
Tel.: +421910878073
E-mail: poslať životopis
ID: 4783303  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac