Kontrolór kvality výroby

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Potravinárska 6, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy a variabilná zložka do výšky 12% základnej mzdy. Celková mzda bude prezentovaná na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu kvality surovín, hotových produktov
-vykonáva kontrolu dodržiavania technologických postupov, parametrov podľa vypracovaných plánov kontroly výrobkov – v určenom rozsahu
-kontroluje dodržiavanie zásad správnej výrobnej a hygienickej praxe podľa schváleného postupu / denné kontroly
-vykonáva odber vzoriek podľa vypracovaného plánu v rámci vstupnej, medzioperačnej kontroly, výstupnej kontroly
-vykonáva činnosti kontroly kvality a laboratórnych činností, senzorické hodnotenie produktov
-spracovávanie špecifikácií výrobkov pre odberateľa
-vykonáva príslušnú administratívnu činnosť a spracúva príslušnú agendu
-riešenie reklamácií surovín a obalov

Všetky zodpovednosti a obsiahlejší popis pracovnej činnosti bude prezentovaný na osobnom pracovnom pohovore.

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY
- Možnosť kariérneho postupu

Ďakujeme za každú reakciu na uvedenú pracovnú ponuku, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon danej práce. Motivačný list so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, hygiena a bezpečnosť potravín, laboratórne analýzy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v potravinárskom segmente, laboratórium

Počet rokov praxe

2

-skúsenosti s kontrolou kvalitou min. 2 roky v potravinárskom odbore
-senzorické hodnotenie potravín
-skúsenosti s riadením príslušnej dokumentácie HACCP
-flexibilita, samostatnosť
-inovatívne myslenie a dynamická osobnosť

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Alexandra Kováčová
Tel.: +421910878073
E-mail: poslať životopis
ID: 4771193  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac