Bezpečnostný technik

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Potravinárska 6, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacNástupná základná mzda 1600,- € a variabilná zložka do výšky až 12% základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri danej pozícii je potrebná prax minimálne 5 rokov.

- Plnenie úloh bezpečnostného technika v zmysle ustanovení zákona NR SR č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci v znení neskorších predpisov,
- Plnenie úloh technika požiarnej ochrany v zmysle ustanovení zákona NR SR č. 314/2001 Z. z. o ochrane pred požiarmi a vyhláškou MV SR č. 121/2002 Z. z. o požiarnej prevencii,
- Aplikácia platných zákonov a predpisov v spoločnosti a sledovanie ich zmien,
- Vypracovanie a aktualizácia dokumentácie BOZP,
- Spolupráca s pracovnou zdravotnou službou, vypracovanie zoznamu rizikových prác,
- Vykonávanie vstupného a opakovaného oboznamovania z BOZP a školenia z OPP pre zamestnancov a pracovníkov dodávateľských firiem,
- Kontrola dodržiavania bezpečnostných predpisov, hygieny práce, životného prostredia a poriadku na pracovisku,
- Oznamovanie, vyšetrovanie a evidencia pracovných úrazov,
- Zabezpečenie komunikácie s príslušnými orgánmi štátnej správy a miestnymi a kontrolnými orgánmi pre oblasť BOZP a OPP,
- Identifikácia nebezpečných podmienok a rizík na pracovisku, zavedenie nápravných opatrení pri zistení nedostatkov,
- Vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok,
- Zabezpečenie pravidelnej kontroly všetkých požiarnotechnických zariadení a vedenie evidencie o kontrolách,

Podmienka je platnosť osvedčenia na výkon funkcie bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany.

Všetky zodpovednosti a obsiahlejší popis pracovnej činnosti bude prezentovaný na osobnom pracovnom pohovore.

- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

Ďakujeme za každú reakciu na uvedenú pracovnú ponuku, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon danej práce.
Motivačný list so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť, samostatnosť,
- lojálnosť, diskrétnosť
- aktívny vodič výhodou

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4751104  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac