Saunový animátor_saunamaster Vodný park Bešeňová

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Bešeňová
Termín nástupu
1.7.2024
960 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce, SKIPASS, AQUAPASS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HARMÓNIA WELLNESS & SPA - Saunové rituály Bešeňová - dokonalá harmónia relaxu a oddychu. Zažili ste už saunový rituál? Ak chceš byť aktívnou súčasťou relaxu a oddychu, ste ten ktorého hľadáme.
Čo budeš robiť:
- Zabezpečovať saunové animácie v zmysle zadefinovaných štandardov vo Wellness WP Bešeňová.
- Vykonávať a realizovať saunové show programy a beauty procedúry.
- Zodpovedať za bezpečnosť klientov vo wellness počas saunovania a saunových animácií.
- Zodpovedať za teplotu a vetranie sáun a priľahlých priestorov.
- Zabezpečovať a udržiavať čistotu v spoločných priestoroch wellness, parných/ suchých saunách, odpočinkových miestnostiach, bazénoch a ich okolí, zázemí pre saunamastrov pred a počas prevádzky.
- Aktívne sledovať moderné trendy v saunovaní , zdokonaľovať sa, zúčastniť sa saunových súťaží, školení a eventov na základe požiadavky zamestnávateľa.
- Zabezpečovať výpomoc na wellness recepcii pri príprave saunových procedúr.
Na uvedenú pozíciu poskytujeme ubytovanie.

Pracuj vo Vodnom parku Bešeňová - wellness centrum.
NABI SVOJ GOPASS zamestnaneckými zľavami.
Ponúkame Ti:
- SKIPASS 1+1, AQUAPASS 1+1
- zamestnanecké STRAVOVANIE
- zamestnanecké UBYTOVANIE
- ZĽAVY vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion a MNOHO ĎALŠÍCH zliav a výhod .

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičský preukaz "B", príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, fyzická zdatnosť, kreatívne myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, ochota pracovať nad rámec bežných povinností. Výhodou absolvovaný kurz "Wellness pracovník - saunamaster.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Mináriková
Tel.: +421904751887
E-mail: poslať životopis
ID: 4821905  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac