Letná brigáda Vodný park Bešeňová pre študentov starších 18 rokov

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Bešeňová
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.6.2024
4,4 EUR/hod.+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia, informovanie a usmerňovanie klientov na parkoviskách, pri vstupných pokladniach, dozor pri vodných a suchých atrakciách v zmysle bezpečnostných prepisov atrakcií a s dôrazom na dodržiavanie prevádzkového a návštevného poriadku Vodného parku Bešeňová.

​Ponúkame:
​- SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.
​- AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.
​- ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďalších zliav a výhod.​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš 18 rokov, zodpovedný prístup k práci a aktívny prístup k zákazníkom.

​Si ochotný/á pracovať aj cez víkendy a sviatky.
​Rozdávaš úsmevy a šíriš dobrú náladu.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4792589  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.