Športový referent Liptov Aréna Tatralandia

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptov Arena , Tatralandia, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.9.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať fitness a športové poradenstvo s cieľom zvyšovania poskytovaných služieb a štandardov
• Organizovať turnaje v halových športoch na lokálnej, národnej a nadnárodnej úrovni
• Zabezpečovať rezerváciu športovísk s cieľom dosiahnuť efektívne a kvalitné plnenie pracovných úloh
• Upravovať areál Liptov Arény s cieľom bezpečného prostredia
• Vykonávať pomocné práce týkajúce sa Liptov Arény po zadaní vedúcim prevádzky
• Obsluha fit baru a recepcie

Práca v atraktívnom prostredí Liptov Aréna Liptovský Mikuláš v flexibilnom a mladom kolektíve.

Poskytujeme možnosť využívania Aquaparkov Tatralandia, Bešeňová , skypass na zimnú sezónu pre Nízke a Vysoké Tatry, rozsiahly sociálny program ( množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

A

Fyzicky zdatného a športovo orientovaného absolventa VŠ - telesná a pohybová kultúra, fyzická a technická zručnosť.
Vyžaduje sa absolútna zodpovednosť pri práci s klientom, riadiace a organizačné schopnosti, team líder, tímový duch, samostatnosť, príjemné vystupovanie , flexibilita.
Uzávierka prihlášok na výberové konanie do 13.8.2017.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 3134308   Dátum zverejnenia: 7.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.