Online marketing koordinátor

Tatry mountain resorts, a.s.

Poprad, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu (s miestom výkonu práce v Poprade) hľadáme novú posilu, ktorej hlavnou pracovnou náplňou bude :
1.Vykonávanie aktivít podľa schválenej obchodno-marketingovej stratégie na upevňovanie povedomia a postavenia obchodnej značky na trhu, dohľad nad značkou a produktmi.
2.Zaisťuje aktuálnosť a správnosť všetkých informácií (po textovej aj vizuálnej stránke) na hotelových web stránkach, proaktívne ich napĺňa obsahom do administračného/redakčného systému, spracováva texty v súlade s brandom hotelov TMR a vykonáva spätnú kontrolu stránok.
3.Pripravuje po obsahovej stránke direct mailové a ostatné online kampane v súlade s obchodno-marketingovým plánom a momentálnymi aktuálnymi obchodnými potrebami hotelov.
4.Úzko spolupracuje so Strediskovým marketingom v snahe budovať synergie a nachádzať a využívať obojstranný priestor na vzájomné promo produktov.
5.Aktívne spolupracuje s E-commerce oddelením pri realizácii komunikácie v online prostredí a podpore predaja.
6.Zverejňuje obsah na sociálnych sieťach hotelov v súlade so stanovenou stratégiou, sleduje efektívnosť a navrhuje opatrenia na zlepšovanie.
7.Komunikuje so zástupcami Hospitality segmentu na jednotlivých prevádzkach a prijíma od nich zadania, ktoré v súlade s brandom hotelov TMR a definovanou stratégiou spracováva v rámci online aktivít.
8.Udržiava úzke a korektné vzťahy s hoteliermi, pravidelne navštevuje hotelové prevádzky, zúčastňuje sa press / FAM tripov a hotelových eventov.
9.Predkladá podklady na analýzu dát vyhodnotenia kampaní, efektivity stránok a nástrojov online marketingu, predkladá pravidelný reporting na svojho nadriadeného.
10.Vykonáva neustály prieskum trendov a noviniek v oblasti online marketingu, metód a stratégií a predkladá odporúčania na zlepšovanie s cieľom zvyšovať tržby, návštevnosť a atraktivitu hotelových stránok a sociálnych médií.
11.Spolupracuje s ostatnými internými oddeleniami a externými dodávateľmi v snahe maximalizovať pozitívny výsledok marketingových aktivít.

Miesto výkonu práce: POPRAD

Práca v atraktívnom prostredí vo Vysokých Tatrách resp. Nízkych Tatrách vo flexibilnom a mladom kolektíve.

Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie smer - žurnalistika, masmediálna komunikácia, marketing, grafika,
- vhodné aj pre absolventov so znalosťou grafických programov a kreatívnym cítením,
- kreativita, perfekcionizmus a zmysel pre detail,
- znalosti copywritingu výhodou - bezchybné a zaujímavé písanie textov,
- šikovná osoba ochotná pracovať a učiť sa nové veci,
- základne znalosti z oblasti grafických programov výhodou,
- anglický jazyk - aktívne,
- časová flexibilita a vysoké pracovné nasadenie,
- pozitívny prístup k práci a kolegom.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3099172  Dátum zverejnenia: 12.6.2017