Recepčná/recepčný

Tatry mountain resorts, a.s.

Wellness Hotel Grand**** v Jasnej, Demänovská dolina, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za procesy check in a check out a celkový chod recepcie. Poskytovanie komplexných informácií hosťom. Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí. Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, administratíva spojená s chodom recepcie. Práca s finančnou hotovosťou, zodpovednosť za prijaté online/offline platby, kompletná denná uzávierka, reporty pre finančné oddelenie.

Práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier v mladom a flexibilnom kolektíve štvorhviezdičkového Hotela Grand****. Poskytujeme možnosť stravovania a zamestnaneckého ubytovania, rozsiahly soc. program (celoročný prepravný lístok na lanové dráhy, aquapass, množstvo zliav a výhod ). Práca na hlavný pracovný pomer.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Požadujeme: prax na recepcii min. 1 rok, podmienkou aktívna znalosť anglického jazyka, práca na PC, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, asertivitu, flexibilitu, proklientský prístup, lojálnosť a dobrý zdravotný stav. Výhodou ovládanie hotelového systému Horec a znalosť cudzích jazykov: nemecky, ruský a poľský jazyk. Práca na hlavný pracovný pomer na dobu určitú - 01.06.2017 - 31.10.2017. V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť dlhodobého perspektívneho zamestnania.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3014544  Dátum zverejnenia: 13.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou