Marketingový špecialista, správca web stránky pre Aquaparky

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vytváranie a správa obsahu web stránok
• umiestňovanie textového, obrazového a audiovizuálneho obsahu na web stránky
• cielene využívať sociálne siete a online nástroje pre efektívny online marketing
• analyzovať a monitorovať efektivitu využívania online nástrojov a navrhovať zlepšenia
• tvoriť materiály, dokumenty (fotky, videá, rozhovory...) pre online marketing a nasadzovať ich do online nástrojov
• copywriting textov a článkov
• aktívna spolupráca s marketingovým oddelením
• participácia na projektoch, kampaniach, eventoch marketingového oddelenia (prevádzkový marketing, ankety, spracovanie štatistík, účasť na eventoch i aktívna pomoc s ich zabezpečením)
Neposkytujeme ubytovanie.

Práca v atraktívnom prostredí v mladom a dynamickom kolektíve, získanie cenných skúseností, možnosť sebarealizácie a odborného rastu, ako aj možnosť prejaviť samostatnosť a kreativitu.
Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).
NEPOSKYTUJEME UBYTOVANIE.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

správca webu,marketing

Počet rokov praxe

2

Si kreatívny a máš prax ako správca webu? Máš skúsenosti s on-line marketingovými aktivitami?
Máme ponuku práve pre Teba.
Požadujeme : prax na pozícii správca webu, znalosť anglického jazyka – pokročilý, výhodou znalosť poľského jazyka, skúsenosti s on-line marketingovými aktivitami (práca v google analytics a google adwords, správa profilov na sociálnych sieťach, SEO a content marketing, e-mail marketing), prehľad v aktuálnych trendoch marketingu, analytické, strategické a kreatívne myslenie, chuť učiť sa nové veci a rozvíjať svoju osobnosť, samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme, efektívnosť v dosahovaní cieľov.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2983601  Dátum zverejnenia: 22.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou