Čašník

Tatry mountain resorts, a.s.

Hotel Tri Studničky**** Demänovská dolina, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, podávanie informácií o ponúkaných jedlách, starostlivosť o klientov, účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru.

Dlhodobé perspektívne zamestnanie v štvorhviezdičkovom Hoteli Tri Studničky**** v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier. Poskytujeme možnosť lyžovania v Nízkych a Vysokých Tatrách a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ). Neposkytujeme ubytovanie.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Stredoškolské vzdelanie, prax v odbore 1 rok, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, ovládanie práce s registračnou pokladňou, znalosť anglického jazyka - základy, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč a dobrý zdravotný stav. Výhodou ovládanie reštauračného systému BlueGastro a trvalý pobyt v Liptovskom Mikuláši a blízkom okolí.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2940003  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou