Supervízor Leisure

Tatry mountain resorts, a.s.

okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijíma a vybavuje individuálne a skupinové objednávky klientov, partnerov a iné dodatočné služby spojené s ubytovaním pre všetky hotely spoločnosti TMR v rámci stanovených podnikových smerníc, procedúr a cieľov.

1.) Spracovávať, kontrolovať, evidovať a zadávať rezervácie do PMS systému v rámci stanovených podnikových procedúr a smerníc.
2.) Dosahovať maximalizovanie v rámci všetkých objednávok z opcií na potvrdenné objednávky.
3.) Riadiť sa obchodnou politikou spoločnosti a byť neustále oboznámený s aktuálnymi cenami, ponukami, novinkami, zmluvami, akciami a byť schopný s týmito informáciami samostatne pracovať.
4.) Nadväzovať, udržiavať a utužovať dobré vzťahy so všetkými zákazníkmi na každodennej báze.
5.) Vykonávať zákaznícky servis pre obchodných B2B partnerov za účelom zvýšenia kvality služby, spokojnosti obchodného partnera , budovanie loyality, zvyšovanie konverzie a tržieb v rámci nastavených interných postupov a smerníc.

Miestom výkonu práce je Starý Smokovec.

Práca v atraktívnom prostredí vo Vysokých Tatrách resp. Nízkych Tatrách vo flexibilnom a mladom kolektíve.

Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- podmienkou prax min. 6 mesiacov na pozícii recepčný, rezervačný agent alebo front office manager,
- podmienkou anglický jazyk - úroveň pokročilý,

- výborné komunikačné zručnosti,
- tímový duch,
- orientácia na zákazníka,
- samostatnosť,
- odolnosť voči stresu.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2899624  Dátum zverejnenia: 19.1.2017