Dátový analytik

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Bernolákova 14, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rozvíja a spravuje BI systémy na podporu riadenia, rozhodovania a merania výkonnosti spoločnosti a jej celkov; zodpovedá za správu BI systémov, číselníkov, reportov, ich správnosť a funkčnosť;
• zabezpečuje včasnosť a správnosť údajov v BI systémoch a iných dátových nástrojoch;
• navrhuje dátové modely s využitím vhodnej technológie;
• navrhuje a implementuje zmeny a upgrady systémov, databáz a dátových modelov,
• analyzuje dátové a funkčné požiadavky užívateľov dát a navrhuje vhodné riešenia požiadaviek,
• poskytuje odbornú a technickú podporu užívateľom

Dlhodobé perspektívne zamestnanie v stabilnej a úspešnej spoločnosti v mladom flexibilnom kolektíve s možnosťou vzdelávania a kariérneho rastu.
Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).
Neposkytujeme ubytovanie.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Požadujeme: min. vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, resp. vysokoškolské II. stupňa, zameranie: informatika, dátová analýza, databázy, ekonomika.
Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky, znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (slovom aj písmom).
Vynikajúca znalosť Microsoft Office (Excell, Access, PowerPivot), BI/DWH riešenia, SQL a iné databázové nástroje (SSAS) a aplikácie, znalosť Oracle výhodou.
Veľmi dobré analytické schopnosti a chuť pracovať s veľkým množstvom dát, dôslednosť, zodpovednosť, pozornosť, analytické a praktické myslenie, presnosť, schopnosť organizovať si svoj čas a prácu.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2844074  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou