Pomocná sila v kuchyni hotela

Tatry mountain resorts, a.s.

Aquapark Tatralandia - Reštaurácia HVT, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať pomocné práce pri príprave a servírovaní teplých a studených jedál, umývanie riadu, obsluha myčky, čistenie zeleniny, udržiavanie poriadku a čistoty v kuchyni hotela

Práca v Aquaparku Tatralandia - Reštaurácia HVT - práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti v atraktívnom prostredí vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Požadujeme: zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, zdravotný preukaz.
Práca aj cez víkendy a sviatky.

Výhodou trvalý pobyt v lokalite Liptovský Mikuláš a okolie.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2835342  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou