Špecialista internej komunikácie

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Poprad
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spravuje blogy – firemné noviny aj online, support pre HR , aktívne spolupracuje s PR agentúrami, monitoruje aktivity spoločnosti, CSR aktivity a rozvíjanie vnútornej firemnej kultúry, prinášanie nápadov, pomáha pri tvorbe vnútrofiremných časopisov pripravuje, spracúva a realizuje direct mailové a iné marketingové aktivity, aktívne spravovanie intranetu – dôležitými a zrozumiteľnými informáciami pre zamestnancov - ePR (online PR), marketing, krízový manažment, pripravuje interné akcie pre zamestnancov, zodpovedá za stratégiu internej komunikácie, hľadá možnosti zlepšenia firemnej kultúry v oblasti internej komunikácie, pripravuje podklady pre manažment píše a rediguje texty, dokumenty a prejavy, vyhodnocuje efektivitu komunikácie

Práca v atraktívnom prostredí Vysokých a Nízkych Tatier vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod )

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou žurnalistika, masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme samostatného, vnútorne motivovaného, systematicky pracujúceho človeka, ktorý chce pracovať v medzinárodnej firme a chce niečo dokázať, špecialistu pre internú komunikáciu, ktorý je ochotný pracovať v cestovnom ruchu, má pozitívny vzťah k Tatrám a za sebou môže mať aj mediálne skúsenosti ako aj skúsenosti s internou komunikáciou. Má exceletný prejav, slovenčinu ovláda slovom aj písmom na vysokej úrovni, je tvorivý a má skúsenosti s editovaním textov a nebojí sa výziev.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Václav Hudeček
Tel.: 421904972223
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833407   Dátum zverejnenia: 30.11.2016