Predajca v športových obchodoch Tatry Motion pre Štrbské Pleso

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v prestížnych športových obchodoch "Tatry Motion",
- profesionálna obsluha zákazníkov,
- predaj značkového športového tovaru a doplnkového sortimentu,
- práca s peniazmi a registračnou pokladňou,
- informovanie zákazníkov o kvalite predávaného sortimentu,
- hmotná zodpovednosť za zverený tovar a hotovosť,
- inventarizácia tovaru atď.

Práca v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier v mladom a flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť stravovania, lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod).
Výhodou trvalý pobyt v oblasti Vysokých Tatier a okolí , nakoľko k pozícií NEPOSKYTUJEME ubytovanie.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Požadujeme : flexibilitu, zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, chuť pracovať, znalosť cudzích jazykov, ochota pracovať cez víkendy a sviatky, výhodou je vzdelanie v odbore a prax na obdobnej pozícií ,vodičský preukaz B a trvalý pobyt v lokalite Vysokých Tatier a okolí (neposkytujeme ubytovanie).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 2800853   Dátum zverejnenia: 7.11.2016