F&B manažér pre Bary & Reštaurácie

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
lyžiarske stredisko JASNÁ – Nízke Tatry, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
december 2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v lyžiarskom stredisku JASNÁ
-starostlivosť a zodpovednosť za chod gastronomických prevádzok na svahu,
-zodpovednosť za skladového hospodárstvo a ekonomiku,
-príprava akcií, finančného plánu,
-development nových prevádzok,
-prinášať návrhy na doplnenie a rozvoj produktového portfólia a obchodno marketingových aktivít,
-zodpovednosť za legislatívne dodržiavanie normatív,
-zodpovednosť za personálne zabezpečenie jednotlivých prevádzok,
-komunikácia s klientom

Práca v atraktívnom prostredí v Nízkych Tatrách vo flexibilnom a mladom kolektíve.
Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2) a
Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - expert
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v odbore
3

Požadujeme: znalosť a skúsenosť s prevádzkovaním gastronomických zariadení, a la carte reštaurácií, barov, samoobslužných reštaurácii, minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, prax min. 3 roky v odbore, aktívnu znalosť anglického jazyka, základy poľského a ruského jazyka, organizačné a riadiace schopnosti, schopnosť viesť a motivovať tím, inovatívnosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, vodičský preukaz typ "B" , flexibilita v pracovnom čase, nasadenie a láska k horám, znalosť práce s reštauračným systémom BlueGastro.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tatry mountain resorts a.s.
Demänovská Dolina 72
03101 Liptovský Mikuláš
ID: 2798139   Dátum zverejnenia: 4.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.