Interný auditor kvality

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Tatranská Lomnica/prevádzky spoločnosti TMR, Poprad
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie pravidelných kontrol kvality dodržiavania interných procesov vo všetkých prevádzkach TMR podľa vopred stanoveného plánu
• Vypracovanie záverečných správ a zistení z kontroly a ich zapracovanie do interného systému kvality
• Prerokovanie zistení s dotknutými vedúcimi pracovníkmi
• Posudzovanie zistených skutočností a navrhovanie odporúčaní
• Sledovanie plnenia prijatých opatrení k zisteniam,
• Pripomienkovanie interných predpisov
• Príprava pravidelných reportov v spolupráci s manažérom kvality
• Analýza dlhodobých výsledkov

Práca v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť stravovania a zamestnaneckého ubytovania, lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, rozsiahly soc. program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod )

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem
zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme za účelom telefonického rozhovoru alebo dohodnutia termínu osobného pracovného pohovoru kontaktovať najneskôr do 1 týždňa po zaslaní životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Schopnosť pracovať individuálne
Precíznosť
Spoľahlivosť, zodpovednosť
Flexibilita
Analytické zručnosti
Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
Profesionálny písomný prejav
Vôľa učiť sa a byť flexibilný k novým úlohám a výzvam
Skúsenosť s kontrolnou činnosťou - výhodou
Skúsenosť s tvorbou reportov - výhodou
Odolnosť voči práci pod stresom.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 2766854   Dátum zverejnenia: 4.11.2016