Šéf inštruktor

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Kežmarok, Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadiť a viesť lyžiarsku školu, detskú škôlku a navrhovať metodiku výučby.
Organizovať prácu a zadeľovať inštruktorov.

1.) Riadiť a metodicky viesť chod lyžiarskej, snowbordovej a detskej škôlky s cieľom dodržania garancie odbornosti.
2.) Navrhovať, vykonávať a kontrolovať odborné prevedenie a metodiku výučby v lyžiarskej škole a podriadených inštruktorov, organizovať a viesť ich doškoľovanie s cieľom zvyšovania poskytovaných služieb a štandardov.
3.) Riadiť činnosť a prideľovať nahlásených klientov jednotlivých inštruktorom, pripravovať a zaraďovať inštruktorov na akcie organizované lyžiarskou školou, vyhodnocovať a kontrolovať ich prístup a správanie ku klientom s cieľom dosiahnuť efektívne a kvalitné plnenie pracovných úloh.
4.) Viesť a pripravovať dochádzku a podklady pre mzdy, viesť a spracovávať evidenciu inštruktorov na ubytovni.
5.) Vybavovať sťažností klientov v súlade s internými predpismi.
6.) Kontrolovať a vyžadovať plnenie dodržiavania štandardov kvality, interných noriem, metodických a procesných postupov.

Práca v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť stravovania, zamestn. ubytovania a lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, rozsiahly soc. program (celoročný prepravný lístok na lanové dráhy, aquapass, zamestnanecké pobyty, množstvo zliav a výhod).

Obsadzujeme dve pozície. Jedna s miestom výkonu práce v Tatranskej Lomnici a druhá na Štrbskom Plese.
Pracovný pomer na dobu určitú - zimnú sezónu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- kurz učiteľa lyžovania (snowbordingu) - platná licencia 1, 2, 3 stupňa,
- výhodou duálny kurz lyžovania aj snowbordingu a prax,
- vyžaduje sa absolútna zodpovednosť pri práci s klientom,
- riadiace a organizačné schopnosti,
- team líder,
- tímový duch,
- samostatnosť,
- príjemné vystupovanie a priateľské správanie ku klientom.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 2750234   Dátum zverejnenia: 4.10.2016