Wellness pracovník/masér

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Hotel Pošta **** v Jasnej, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
november 2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje plynulú prevádzku hotelového wellness centra a zodpovedá za poskytovanú úroveň služieb. Vykonáva masáže a relaxačné procedúry hotelových hostí, predáva doplnkový tovar a služby vo wellness, objednáva tovar, dbá o starostlivosť a spokojnosť zákazníkov.

Dlhodobé perspektívne zamestnanie v novom štvorhviezdičkovom Hoteli Pošta**** v atraktívnom prostredí nového polyfunkčného Centra v srdci Jasnej s možnosťou ubytovania.
Poskytujeme možnosť lyžovania v Nízkych a Vysokých Tatrách a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).
Máš chuť stať sa súčasťou jedinečného projektu v Jasnej , tak sa staň súčasťou nášho tímu.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme: stredoškolské odborné vzdelanie, prax v odbore min. 2 roky, odborné skúsenosti a znalosť wellness štandardov, procedúr a masáží rôzneho druhu, akreditovaný masérsky kurz a špecializáciu na rôzne druhy masáži, znalosť anglického a nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, príjemné vystupovanie, flexibilitu, zdravotný preukaz, teamový hráč a dobrý zdravotný stav. Výhodou ovládanie programu BlueGastro, Horec.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 2749723   Dátum zverejnenia: 4.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.