Recepčná/recepčný

Tatry mountain resorts, a.s.

Wellness hotel Grand **** v Demänovskej Doline, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na recepcii hotela, uvítanie hostí, registrácia hostí, prideľovanie izieb, rezervácia ubytovania, vystavovanie hotel. účtov, hmotná zodpovednosť za zverený tovar, materiál a inventár, inventarizácia tovaru a materiálu atď.

Práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier v mladom a flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť stravovania a zamestnaneckého ubytovania, lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, rozsiahly soc. program (celoročný prepravný lístok na lanové dráhy, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

recepčná
1

Požadujeme: prax na recepcii min. 1 rok, podmienkou aktívna znalosť anglického jazyka, práca na PC, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, asertivitu, flexibilitu, proklientský prístup, lojálnosť a dobrý zdravotný stav. Výhodou ovládanie hotelového systému Horec a znalosť cudzích jazykov: nemecky, ruský a poľský jazyk.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tatry mountain resorts a.s.
Demänovská Dolina 72
03101 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kudelová
Tel.: +421905974 947
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2728139   Dátum zverejnenia: 17.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.