Marketingový špecialista - junior pre Vysoké Tatry

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Tatranská Lomnica 41, okres Poprad
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizuje a koordinuje on-line a off-line marketingové aktivity v spolupráci s nadriadeným s cieľom napĺňania obchodno-marketingovej stratégie a plánu spoločnosti
Navrhuje, realizuje a koordinuje výrobu a distribúciu propagačných materiálov a reklamných predmetov spoločnosti, koordinuje dodávateľské firmy, koordinuje jazykové preklady textov.
Navrhuje, realizuje a koordinuje strediskové aktivity, cenníky, komunikačné oznamy, navigačné systémy, propagáciu produktov spoločnosti v stredisku a v partnerských strediskách.
Spravuje textový a mediálny obsah na internete, vykonáva úpravy vlastných a externých webových stránok a na sociálnych médiách za účelom zvyšovať vedomosť o značke a zvyšovať predaj
Spolupracuje pri tvorbe direct mailových a online kampaní na základe odsúhlasenej stratégie nadriadenými
Spolupracuje pri tvorbe webstránok a aktivít e-commerce na marketingovom a obchodnom oddelení
Realizuje a koorduje animácie a podujatia pre verejnosť, novinárov a partnerov spoločnosti.
Realizuje a koorduje prípravu databázy fotografií a video záberov zamestnávateľa s cieľom aktuálnej propagácie stredísk
•  Reprezentuje spoločnosť na výstavách, prezentáciách a podujatiach.
•  Sleduje nové trendy, príležitosti a navrhuje aktivity v oblasti online a offline propagácie
• Realizuje a analyzuje štatistické prieskumy zákazníkov, trhu a konkurencie.
• Vykonáva administratívne činnosti spojené s fungovaním marketingu, evidenciu faktúr, objednávok, zmlúv.

Práca v atraktívnom prostredí vo Vysokých Tatrách vo flexibilnom a mladom kolektíve.
Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna a marketingová komunikácia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s grafickým dizajnom
- kreatívne myslenie, cieľavedomosť, precíznosť, predstavivosť, sebaistota
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť"

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2392996  Dátum zverejnenia: 5.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou