Pracovník Infocentra pre oblasť Nízkych Tatier a Tatralandie

Tatry mountain resorts, a.s.

Nízke Tatry - Jasná, Chopok juh a Tatralandia, okres Brezno, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
november
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v Infocentre v stredisku Jasná, Tatralandia a Chopok juh,
- komunikácia s klientom, podávanie informácii návštevníkom strediska,
- sprevádzanie obchodných partnerov po prevádzkach spoločnosti,
- organizovanie akcií v stredisku,
- spolupráca s manažmentom spoločnosti,
- riešenie reklamácií a sťažností,
- tvorba faktúr,
- plnenie operatívnych úloh,
- zodpovedať za plnenie stanovených úloh,
- reporting,
- komunikácia so zákazníkmi - osobná, telefonická, emailová
- podpora teamu atď.

Práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve.
Poskytujeme možnosť stravovania, lyžovania a rozsiahly sociálny program ( prepravný lístok na lanovky, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy a spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: [email protected] . V predmete uveďte : pracovník Infocentra /Jasná, Tatralandia.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme : výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou, znalosť poľského a ruského jazyka - stupeň - mierne pokročilý znalosť, MS Excel a MS Word na pokročilej úrovni, efektívny a zodpovedný spôsob práce, vysoké pracovné nasadenie a schopnosť práce pod stresom, tímový hráč , samostatnosť , dôslednosť a zodpovednosť za prácu, ochota pracovať cez víkendy, sviatky a v prípade potreby aj nadčas, zmysel pre poriadok a detail, aktívny vodič.
Pozícia je vhodná pre osobu, ktorá má rada prácu s ľuďmi.
Výhodou je trvalý pobyt z okolia Liptovského Mikuláša a Brezna (neposkytujeme ubytovanie).
Jedná sa o prácu na dohodu, resp. na pracovnú zmluvu na zimnú sezónu, po osvedčení možnosť práce celoročne pre najlepších a najšikovnejších.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1914577  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou